Handtag Ifö Grepp KlassiskFörkromad
Rek. pris 196 kr
159 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Förkromad

Grepp Klassisk
Förkromad
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
IföBeskrivning
Handtag Ifö Grepp Klassisk är ett universellt handtag med cc-mått 192.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | 45352 |
| Färg | Förkromad |
| CC-mått | 192 mm |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 9 mm |
| Bredd | 201 mm |
| Vikt | 0,116 kg |
| Serie | Sense |
| RSK-nr | 8865639 |
| EAN-nr | 7391515445114 |

