Handtag Macro Design MD9
Rek. pris 245 kr
fr.175 kr
Se priset!
Välj variant

MD9
175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Macro Design MD9 är ett möbelhandtag i modern, slimmad design. Passar till möbelserierna Crown Grip och Crown Open Box , finns i olika utföranden.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Handtag Macro Design MD9 är ett möbelhandtag i modern, slimmad design. Passar till möbelserierna Crown Grip och Crown Open Box , finns i olika utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Färg | Borstad, Svart, Vit |
| Längd | 50 mm |
| CC-mått | 192 mm |
| Djup | 20 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Passar till | Crown med Grip-front |
| Typ | Handtag |
