Handtag Millers Jens
Rek. pris 394 kr/frp
fr.238 kr/frp
Se priset!
Välj variant

Handtag Millers Jens
238 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Handtag Millers Jens är ett snyggt lädersvept handtag.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400263554M |
| Färg | Mässing/Brun, Mässing/Svart, Nickel/Svart |
| Material | Metall |
| CC-mått | 96, 128 mm |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 7, 8 mm |
| Montering | Skruv |
| Serie | Nord |
| Typ | Handtag |
| Antal | 1 st/frp |

