Handtag Millers Magnus
Rek. pris 251 kr/frp
fr.149 kr/frp
Se priset!
Välj variant

Handtag Millers Magnus
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Handtag Millers Magnus är ett läderlindat handtag.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Mässing/Brun, Mässing/Svart, Nickel/Brun, Nickel/Svart |
| Längd | 114, 142 mm |
| Material | Metall, Mässing |
| Höjd | 7, 8, 14 mm |
| Typ | Handtag |
| Montering | Skruv |
| Serie | Nord |
| Djup | 35 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| CC-mått | 96, 128 mm |

