Handtag Millers Oscar 64 cc
Lägsta totalpris 152:-
fr.76 kr/frpVälj variant

Handtag Millers Oscar 64 cc
2 frp / 152 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skålformat handtag med präglade skruvar på handtagets utsida. Handtaget monteras genom skruvar på handtagets baksida.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Skålformat handtag med präglade skruvar på handtagets utsida. Handtaget monteras genom skruvar på handtagets baksida.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400263166M |
| Färg | Blank Mässing, Krom, Matt Nickel, Mörk Oxid, Tennoxid |
| Längd | 90 mm |
| Material | Zamak, Zink |
| CC-mått | 64 mm |
| Djup | 24 mm |
| Höjd | 33 mm |
| Montering | Skruv |
| Detaljer | 1 frp innehåller 1 st |
| Serie | Epok |
| Typ | Handtag |
