Handtag Millers Simon
Rek. pris 334 kr/frp
fr.237 kr/frp
Se priset!
Välj variant

Handtag Millers Simon
237 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Läderlindat handtag med bakplatta.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Mässing/Svart, Nickel/Svart, Svart |
| Material | Mässing, Zink |
| CC-mått | 96, 128 mm |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Montering | Skruv |
| Serie | Nord |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Handtag |

