Handtag Millers SimonSvart, 96 cc
Rek. pris 334 kr/frp
237 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart
CC-mått:
96 mm

Handtag Millers Simon
Svart, 96 cc
237 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Läderlindat handtag med bakplatta.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400263638 |
| Färg | Svart |
| Material | Zink |
| CC-mått | 96 mm |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Montering | Skruv |
| Serie | Nord |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7311662268220 |

