Handtag Theofils 2870
fr.42 kr
Välj variant

2870
42 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils 2870 är ett koffertthandtag i elegant utförande.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Nickel, Svart |
| Längd | 125, 145 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 37 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | 2870 |

