Handtag Theofils 507 105 Z
55 kr

507 105 Z
55 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett kofferthandtag i förnicklad stål.
Skruv köps till separat.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 305826 |
| Färg | Förnicklad |
| Längd | 105 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 95 mm |
| Serie | 507 |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466034026 |

