Handtag Theofils 587
fr.255 kr
Välj variant

587
255 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett kofferthandtag.
Skruv köps till separat.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Matt Nickel, Mässing |
| Längd | 48 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 60 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | 587 |

