Handtag Theofils 807
fr.30 kr
Välj variant

807
30 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Hantag Theofils är ett Kofferthandtag i förnicklat stål.
Skruv köps till separat.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Förnicklad |
| Längd | 90, 100 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 53, 58 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | 807 |

