Handtag Theofils Bergamo 96 cc
fr.56 kr
fr.39 krSpara 30 %Kampanj
Välj variant

Bergamo 96 cc
39 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Theofils är ett möbelhandtag som är designat i en klassisk stil. Handtaget är även ytbehandlat för att få ett fint antikt utseende.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett möbelhandtag som är designat i en klassisk stil. Handtaget är även ytbehandlat för att få ett fint antikt utseende.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
BarbroVerifierad köpare
för 1 år sedanHandtagen var mörkare än på bilden, så lite missvisande, med dom är ändå fina
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Antik Tenn, Oxid |
| Längd | 111 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 96 mm |
| Djup | 8 mm |
| Höjd | 32 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Bergamo |
