Handtag Theofils Burano CC192 SveptNatur/Matt Svart
269 kr
215 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Natur/Matt Svart

Burano CC192 Svept
Natur/Matt Svart
215 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Burano är ett elegant läderhandtag som finns i tre olika utförande; lindat, svept och söm. Allt läder är garvat i Europa med sluttillverkning i Småland. Finns i ett brett urval av färgkombinationer och CC-mått.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Burano är ett elegant läderhandtag som finns i tre olika utförande; lindat, svept och söm. Allt läder är garvat i Europa med sluttillverkning i Småland. Finns i ett brett urval av färgkombinationer och CC-mått.
Läderhandtag är fortsatt populära och Burano blir en snygg detalj i hemmet. Observera att produkten är handgjord och att det förekommer olikheter i lindningen av lädret. Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 157083SP |
| Färg | Natur/Matt Svart |
| Längd | 206 mm |
| Material | Metall/läder |
| Höjd | 35 mm |
| Typ | Handtag |
| Utförande | Svept |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Serie | Burano |
| CC-mått | 192 mm |
| Djup | 15 mm |
| EAN-nr | 7332466050934 |
