Handtag Theofils Celano 128 cc
Rek. pris 65 kr
fr.39 kr
Se priset!
Välj variant

Celano 128 cc
39 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Celano med CC-mått 128 mm är ett elegant rundat handtag för både kök och badrum.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
Carl AVerifierad köpare
för 1 år sedanHärlig och skön form på handtaget. Gedigen kvalitet.
MalinVerifierad köpare
för 4 år sedanSnygga, blev precis som vi tänkt oss
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Alu look, Krom, Matt Mässing, Matt Svart, Matt Vit, Rostfri |
| Längd | 138 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 12 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Celano |

