Handtag Theofils Fasano
fr.75 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Fasano
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett stilrent handtag tillverkat i rostfritt stål.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 140, 172, 204, 236, 332, 492, 572 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128, 160, 192, 224, 320, 480, 560 mm |
| Djup | 12 mm |
| Höjd | 37 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Fasano |

