Handtag Theofils Gardone Ruta
fr.135 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Gardone Ruta
135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett handtag som med sin stilrena form och subtila detaljrikedom ger liv till varje möbel där det monteras.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Ett handtag som med sin stilrena form och subtila detaljrikedom ger liv till varje möbel där det monteras.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Alu look, Krom, Matt Mässing, Matt Svart, Matt Vit, Rostfri Look |
| Längd | 134, 166, 230 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128, 160, 224 mm |
| Djup | 6 mm |
| Höjd | 29 mm |
| Utförande | Ruta |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Gardone |
