Handtag Theofils Latina Rostfritt
Rek. pris 49 kr
fr.47 kr
Se priset!
Välj variant

Latina Rostfritt
47 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Theofils är ett gediget handtag i hög kvalitet. Handtaget har ett rundat utseende som lämpar sig för det flesta möbler i hemmet så som kök och badrum.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett gediget handtag i hög kvalitet. Handtaget har ett rundat utseende som lämpar sig för det flesta möbler i hemmet så som kök och badrum.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 105, 137, 200 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 96, 128, 192, 320 mm |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 32, 34 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Latina |
| Greppvidd | Ø 10mm |
