Handtag Theofils Limone
Rek. pris 159 kr
fr.125 kr
Se priset!
Välj variant

Limone
125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ett klassiskt trådhandtag i nytt utförande. Den väldefinierade foten ger ett djup till handtaget och den medföljande brickan ger ännu en dimension, välj om du vill montera med eller utan bricka (brickan ingår).
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Ett klassiskt trådhandtag i nytt utförande. Den väldefinierade foten ger ett djup till handtaget och den medföljande brickan ger ännu en dimension, välj om du vill montera med eller utan bricka (brickan ingår).
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10200078T |
| Färg | Alu look, Krom, Matt Mässing, Matt Svart, Matt Vit, Rostfri |
| Längd | 143, 186, 250 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128, 160, 224 mm |
| Djup | 7 mm |
| Höjd | 39 mm |
| Serie | Limone |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
