Handtag Theofils Perugia Rand
Rek. pris 169 kr
fr.119 kr
Se priset!
Välj variant

Perugia Rand
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Ett exklusivt och elegant handtag som kan monteras med eller utan den medföljande brickan.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Alu look, Krom, Matt Mässing, Matt Svart, Matt Vit, Rostfri Look |
| Längd | 138, 170, 234 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128, 160, 224 mm |
| Djup | 12 mm |
| Höjd | 34 mm |
| Utförande | Rand |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Perugia |

