Handtag Theofils Pisa Rf
fr.63 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Pisa Rf
63 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Theofils är ett stilrent och funktionellt möbelhandtag. Handtaget passar bra både i kök och badrum.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett stilrent och funktionellt möbelhandtag. Handtaget passar bra både i kök och badrum.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 142, 206, 334 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128, 192, 320 mm |
| Djup | 14 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Pisa |
