Handtag Theofils Poppi 136 mmMatt mässing
Rek. pris 99 kr
81 kr
75 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Mässing

Poppi 136 mm
Matt mässing
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Poppi är en grepplist med mjukt rundade hörn och bekvämt grepp.
Handtaget kommer med skruv som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 11872517SP |
| Färg | Mässing |
| Längd | 136 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 87 mm |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Serie | Poppi |
| EAN-nr | 7332466053850 |

