Handtag Theofils Rom 96 cc
fr.35 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Rom 96 cc
35 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Theofils är ett möbelhandtag i en klassisk antik stil. Handtagets design lyfter utseendet på lådor, skåp och luckor i hemmet till en ny nivå.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett möbelhandtag i en klassisk antik stil. Handtagets design lyfter utseendet på lådor, skåp och luckor i hemmet till en ny nivå.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Antik Tenn, Oxid |
| Längd | 112 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 96 mm |
| Djup | 7 mm |
| Höjd | 27 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Rom |
