Handtag Theofils Rostfritt med Skruv Sesto
Rek. pris 79 kr
54 kr
Se priset!

Rostfritt med Skruv Sesto
54 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Theofils är ett handtag med basplatta som skruvas fast. Handtaget skapar en snygg retrolook på skåpet.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett handtag med basplatta som skruvas fast. Handtaget skapar en snygg retrolook på skåpet.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 11861100SP |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 70 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 26 mm |
| Serie | Sesto |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466049440 |
