Handtag Theofils Salo RutaMatt Svart, Längd: 197 mm
189 kr
149 krSpara 21 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Matt Svart
Längd:
197 mm

Salo Ruta
Matt Svart, Längd: 197 mm
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag Theofils är ett handtag med vackra detaljer. Det klassiska T-handtaget i en modernare tappning.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett handtag med vackra detaljer. Det klassiska T-handtaget i en modernare tappning.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa. Handtaget kan monteras med eller utan den medföljande plattan.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10200246SP |
| Färg | Matt Svart |
| Längd | 197 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 14 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Utförande | Ruta |
| Serie | Salo |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466048986 |
