Handtag Theofils Trani 128 ccMatt Vit, Längd: 172 mm
115 kr
89 krSpara 23 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Matt Vit
Längd:
172 mm

Trani 128 cc
Matt Vit, Längd: 172 mm
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag Theofils är ett skålhandtag med en design av raka linjer. Handtaget tar plats och ger liv åt luckor eller lådor som den monteras på.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett skålhandtag med en design av raka linjer. Handtaget tar plats och ger liv åt luckor eller lådor som den monteras på.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10200106SP |
| Färg | Matt Vit |
| Längd | 172 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 26 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Serie | Trani |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466043134 |
