Handtag Theofils Venosa
fr.45 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Venosa
45 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Theofils är ett klassiskt handtag som passar perfekt både i ett modernt som till ett äldre kök.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett klassiskt handtag som passar perfekt både i ett modernt som till ett äldre kök.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Alu look, Antik Mässing, Grå, Krom, Ljusgrön, Matt Mässing, Matt Svart, Matt Vit, Rostfri Look, Silvergrå |
| Längd | 110, 142, 206 mm |
| Material | Metall, Zamac |
| CC-mått | 96, 128, 192 mm |
| Djup | 6 mm |
| Höjd | 28, 37 mm |
| Serie | Venosa |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Detaljer | Skruv inkluderat - 22 & 25MM |
