Handtag Theofils Vittoria 96 cc
Rek. pris 49 kr
fr.32 kr
Se priset!
Välj variant

Vittoria 96 cc
32 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Theofils är ett möbelhandtag med en klassisk design. Handtaget passar perfekt i ett kök eller i ett badrum med klassisk eller lantlig stil.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett möbelhandtag med en klassisk design. Handtaget passar perfekt i ett kök eller i ett badrum med klassisk eller lantlig stil.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
Siv MVerifierad köpare
för 1 år sedanJag tycker det var dåligt att ni inte hade längre skruv till lådfronterna. Lite dålig service tycker jag.
BeritVerifierad köpare
för 2 år sedanJämn o bra kvalitet Bra pris
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Alu look, Antik Tenn, Krom, Matt Svart, Matt Vit, Oxid, Rostfri |
| Längd | 117 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 96 mm |
| Djup | 14,5 mm |
| Höjd | 23,5 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Vittoria |
