Handtag Westerbergs Nejd
fr.315 kr
fr.221 krSpara 30 %Kampanj
Välj variant

Nejd
221 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Handtag i klassisk stil. CC160.
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Färg | Krom, Svart |
| Material | Rostfritt stål, Zinklegering |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 7 mm |
| Bredd | 174 mm |
| Serie | Nejd |
| Vikt | 0,06 kg |

