Infällnadshandtag Beslag Design HollowAlu look, Ø40 mm
109 kr
89 krSpara 18 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Alu look
Diameter:
40 mm

Hollow
Alu look, Ø40 mm
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Infällnadshandtag Hollow från Beslag Design är ett stilrent, runt handtag. Det fälls in i fronten.
Infällnadsmått:
- Infällnadsdiameter: 36 mm
- Infällnadsdjup: 16 mm
- Infällnadsdiameter: 36 mm
- Infällnadsdjup: 16 mm
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 317400-11 |
| Färg | Alu look |
| Diameter | 40 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 36 mm |
| Höjd | 16 mm |
| Serie | Hollow |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180012645 |

