Knopp Theofils Labaro
fr.42 kr
Välj variant

Labaro
42 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Knopp Theofils Labaro är en vackert klotformad möbelknopp med fot.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 20262100T |
| Färg | Alu look, Krom, Matt Svart, Matt Vit, Rostfri |
| Diameter | 30 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 40 mm |
| Serie | Labaro |
| Typ | Knopp |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |

