Knopp Theofils Tods Porslin
Rek. pris 49 kr
fr.30 kr
Se priset!
Välj variant

Tods Porslin
30 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Knopp Theofils är en möbelknopp av porslin tillsammans med en metalltopp. En klassik och stilig knopp som passar i ett gammaldags kök, badrum eller sovrum.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Knopp Theofils är en möbelknopp av porslin tillsammans med en metalltopp. En klassik och stilig knopp som passar i ett gammaldags kök, badrum eller sovrum.
Knoppen Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 20251930T |
| Färg | Alu look, Antik Tenn, Krom, Matt Svart, Matt Vit, Oxid, Rostfri |
| Diameter | 30 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 26 mm |
| Serie | Tods |
| Typ | Knopp |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
