Knopp Theofils Vasto
fr.65 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Vasto
65 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Theofils är en rund formad möbelknopp med ett platt huvud. Med en stilren och enklel design passar knoppen perfekt överallt i hemmet.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Knopp Theofils är en rund formad möbelknopp med ett platt huvud. Med en stilren och enklel design passar knoppen perfekt överallt i hemmet.
Knoppen Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Alu look, Krom, Matt Mässing, Matt Svart, Matt Vit, Mässing, Rostfri |
| Diameter | 35 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 21 mm |
| Serie | Vasto |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Knopp |
