Knopp Theofils Zermatt Alu Look 16 cc
82 kr

Zermatt Alu Look 16 cc
82 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Knopp Theofils är en modern möbelknopp med ett stabilt grepp. Knoppen gör sig bra både på en lucka eller låda.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Knopp Theofils är en modern möbelknopp med ett stabilt grepp. Knoppen gör sig bra både på en lucka eller låda.
Knoppen Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 20311800SP |
| Färg | Alu look |
| Längd | 26 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 16 mm |
| Djup | 14 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Serie | Zermatt |
| Typ | Knopp |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466048184 |
