Knopp Vedum Havtorn 17 mmMässing
89 kr
71 krSpara 20 %Kampanj22 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Mässing

Havtorn 17 mm
Mässing
71 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
VedumBeskrivning
Knopp Havtorn från Vedum är utformad med detaljerad stil.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 31307 |
| Färg | Mässing |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 17 mm |
| Bredd | 17 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| EAN-nr | 7332936077058 |

