Knopp Vedum Havtorn 17 mmRostfri
89 kr
Vald variant
Färg:
Rostfri

Havtorn 17 mm
Rostfri
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VedumBeskrivning
Knopp Havtorn från Vedum är utformad med detaljerad stil.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 31308 |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 17 mm |
| Bredd | 17 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| EAN-nr | 7332936077065 |

