Knopp Vedum Malva
fr.50 kr
Välj variant

Malva
50 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
VedumBeskrivning
Knopp Malva är ett modernt beslag från Vedum med mjuka och följsamma former.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Färg | Krom, Mässing, Rostfri, Svart |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Bredd | 25 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 25 cm |

