Knopp Vedum TistelSvart
123 kr
98 krSpara 20 %Kampanj22 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Svart

Tistel
Svart
98 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
VedumBeskrivning
Knopp Tistel från Vedum är utformad med en detaljerad skandinavisk stil.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 31127 |
| Färg | Svart |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Bredd | 20 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| EAN-nr | 7332936049369 |

