Knopp Vedum Viol
fr.68 kr
Välj variant

Viol
68 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
VedumBeskrivning
Knopp Vedum Viol har en klassisk stil och utgör en elegant detalj.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Färg | Krom, Rostfri, Svart |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Bredd | 30 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| Bredd | 30 cm |
| Djup | 25 cm |

