Knopp Westerbergs RundKrom
105 kr

Rund
Krom
105 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Knopp från Westerbergs i rund design.
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Art.Nr. | 20071324 |
| Färg | Krom |
| Diameter | 25 mm |
| Material | Stål |
| Djup | 21 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Bredd | 25 mm |
| Typ | Handtag |
| RSK-nr | 8917556 |
| EAN-nr | 7392429039512 |


