Läderhandtag Millers GauteSvart
173 kr/frp
Vald variant
Färg:
Svart

Läderhandtag Millers Gaute
Svart
173 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Exklusiv läderflärp med läder från svenska Tärnsjö Garveri. Metalllfäste i både mässing och krom medföljer.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Exklusiv läderflärp med läder från svenska Tärnsjö Garveri. Metalllfäste i både mässing och krom medföljer.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- ETIM-klasskod: EC010496
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400260246 |
| Färg | Svart |
| Längd | 22 mm |
| Material | Läder |
| Djup | 26 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Detaljer | 1 frp innehåller 1 set |
| Serie | Nord |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7311662224257 |

