Lådhandtag Habo Evelina 2-packBorstad Krom, 145 mm
125 kr/2-packLägsta totalpris 174:-
87 kr/2-packSpara 30 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Lådhandtag Habo Evelina 2-pack består av zink/zamak. Inklusive skruv.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 17947 |
| Färg | Borstat Krom |
| Längd | 145 mm |
| Material | Zink/Zamak |
| Höjd | 27 mm |
| CC-mått | 128 mm |
| Produkttyp | Lådhandtag |
| EAN-nr | 7317900179471 |

