Profilhandtag Beslag Design Edge Straight 100Rostfri look
Rek. pris 119 kr
81 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Rostfri Look

Edge Straight 100
Rostfri look
81 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Profilhandtag Edge Straight har en tidlös och modern design som passar in i alla hemmets rum. Edge Straight passar bra i både kök och på fristående möbler, såsom garderober, byråer och kommoder. Dess lätt böjda framkant gör handtaget greppvänligt.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Profilhandtag Edge Straight har en tidlös och modern design som passar in i alla hemmets rum. Edge Straight passar bra i både kök och på fristående möbler, såsom garderober, byråer och kommoder. Dess lätt böjda framkant gör handtaget greppvänligt.
Produkten är designad av Furnipart/Adam Laws.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 304195-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 100 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 18 mm |
| Höjd | 41 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Serie | Edge |
| Typ | Profilhandtag16-19 |
| EAN-nr | 7316180022859 |
