Profilhandtag Beslag Design Hide TonitonDeep Blue, 25 cc
99 kr
Vald variant
Färg:
Deep Blue
Längd:
40 mm

Hide Toniton
Deep Blue, 25 cc
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Hide ett tidlöst handtag designad i samarbete med Toniton
Deep Blue är en mellanmörk och behaglig gråblå kulör som kunde varit hämtad från havets djup. Ytans finstruktur gör kulören levande och behaglig att röra vid. Kombinera gärna med valfri kulör från Toniton’s matchande produktpalett eller med naturmaterial som ek och valnöt.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 401069-11 |
| Färg | Deep Blue |
| Längd | 40 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 25 mm |
| Djup | 42 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Serie | Toniton |
| Typ | Profilhandtag |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180028578 |







