Skålhandtag Beslag Design 3922Mässing
Rek. pris 159 kr
125 kr
111 krSpara 11 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Mässing

3922
Mässing
111 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Rustikt och lantligt skålhandtag.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
HarrietVerifierad köpare
för 1 år sedanSkålhandtagen jag köpte (5 st) var fina. Dock var jag lite besviken på att ett av handtagen inte hade en platt anläggningsyta (lite vågig), fick sätta den där det syntes minst. På två av handtagen satt inte skruvhålen i våg. Då hålen kontrollerats med vattenpass och man skruvade dit handtagen satt de lite snett. Så för att få handtagen på plats rakt fick nya hål borras så handtagen ser ut att sitta rakt.
+ Fina
- Se ovan
MichaelVerifierad köpare
för 5 år sedanMonicaVerifierad köpare
för 6 år sedanHandtagen passade perfekt på vårt gamla vitrinskåp.
Lotta HVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygga och stilrena beslag i äldre stil.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 3923-11 |
| Färg | Mässing |
| Längd | 94 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 64 mm |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 36 mm |
| EAN-nr | 7316183923009 |

