Knopp Ballingslöv RK-375
154 kr

RK-375
154 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Ballingslöv RK-375 till badrumsmöbler och badrumskommoder i antikbehandlad metall med diamantslipat mönster. Skruv till knoppen ingår.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Knopp Ballingslöv RK-375 till badrumsmöbler och badrumskommoder i antikbehandlad metall med diamantslipat mönster. Skruv till knoppen ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | RK375B |
| Färg | Antikbehandlad Metall |
| Material | Metall |
| Djup | 39 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Bredd | 54 mm |
| Produkttyp | Knopp |
