Knopp Beslag Design Bis Ø24mm
fr.142 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Bis Ø24mm
142 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Bis har designats för att framhäva kontrasten mellan den svarta basen och en varm och mjuk träfront. En perfekt kombination av material som skapar en knopp som sticker ut. Den svarta basen ger stabilitet, samtidigt som den varma och mjuka träfronten tillför en inbjudande känsla.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Bis har designats för att framhäva kontrasten mellan den svarta basen och en varm och mjuk träfront. En perfekt kombination av material som skapar en knopp som sticker ut. Den svarta basen ger stabilitet, samtidigt som den varma och mjuka träfronten tillför en inbjudande känsla.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Ek/Svart, Svart |
| Längd | 24 mm |
| Diameter | 24 mm |
| Material | Zink/ek |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Serie | Bis |
| Typ | Knopp |
