Knopp Beslag Design Circum
fr.80 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Circum
80 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Circum från Beslag Design har sågats ut på längden i träet som ger linjerna längs med, precis som på en kökslucka.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Circum från Beslag Design har sågats ut på längden i träet som ger linjerna längs med, precis som på en kökslucka.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
Erica NVerifierad köpare
för 2 år sedanJättefina och lätta att montera, satt dem både på våra garderober och på skåpen i tvättstugan
+ Superfina
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Ek, Ek/Svart, Svart, Valnöt |
| Längd | 33 mm |
| Diameter | 33, 48 mm |
| Material | Ek, Trä |
| Djup | 33 mm |
| Höjd | 28, 33, 48 mm |
| Bredd | 28, 40 mm |
| Serie | Circum |
| Typ | Knopp |
| Tjocklek Lucka | 19 mm |
| Modellkod | Beslag Design |
