Knopp Beslag Design Colette
fr.120 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Colette
120 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Colette är en elegant knopp med retrostil, vars blanka och mjuka, runda form samt klara färger ger den en vågad och iögonfallande karaktär.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Colette är en elegant knopp med retrostil, vars blanka och mjuka, runda form samt klara färger ger den en vågad och iögonfallande karaktär.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Blå, Cream, Röd |
| Längd | 50 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Knopp |
| Serie | Colette |
| Utförande | Glossy Dusty Creme, Glossy Maron Red, Glossy Slate Blue |
