Knopp Beslag Design CrestSvart, Ø: 32 mm
Rek. pris 159 kr
109 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart
Diameter:
32 mm

Crest
Svart, Ø: 32 mm
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Crest från Beslag Design är en knopp med en känsla av rå industralism. Den lättrade ytan ger en känsla av exklusivitet och ger samtidigt ett mycket bra grepp.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Crest från Beslag Design är en knopp med en känsla av rå industralism. Den lättrade ytan ger en känsla av exklusivitet och ger samtidigt ett mycket bra grepp.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 309140-11 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 32 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 32 mm |
| Serie | Crest |
| EAN-nr | 7316180009409 |

