Knopp Beslag Design Duke
Rek. pris 99 kr
fr.75 kr
Se priset!
Välj variant

Duke
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Duke Beslag Design är en rundad knopp på fot. Kan matchas med handtag Button.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 370210-11B |
| Färg | Antik Mässing, Antik Tenn, Svart |
| Diameter | 32 mm |
| Material | Zink |
| Höjd | 32 mm |
| Bredd | 26 mm |
| Modellkod | Beslag Design |
| Serie | Duke |
| Typ | Knopp |

